منو

امام جمعه رفسنجان:دانشجویان با تحلیل حقایق به میدان بیایند

حجت الاسلام عسکری بیان کرد:دانشجویان در دانشگاه ها باید با انرژی جوانی و بصیرت حقایق را تحلیل کنند که در صورت مشاهده خطا برای مطالبه گری به میدان بیایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در آیین گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان ضمن گرامیداشت روز دانشجو بیان کرد: سیاسی بودن دانشگاه ها در کشور ایران سابقه طولانی دارد و دانشگاه ها انسان های ارزشمندی در حوزه های سیاسی ،علمی و پژوهشی به جامعه تحویل داده اند که در کشور میدرخشند.

وی افزود:سیاسی بودن و مطالبه گر بودن دانشگاه ها یک موضوعی است که باید وجود داشته باشد که مقام معظم رهبری میفرمایند:خداوند لعنت کند کسانی را که خواستند دانشگاه را از سیاسی بودن جدا کنند.دانشجویان در دانشگاه ها باید با انرژی جوانی و بصیرت حقایق را تحلیل کنند که در صورت مشاهده خطا برای مطالبه گری  به میدان بیایند.

امام جمعه رفسنجان تاکید کرد:نباید بگذارید حیثیت دانشگاه به پل و نردبان برای عبور سودجویان تبدیل شود بلکه باید به عنوان یک مبنا و خاستگاه با علم و آگاهی با درک حقایق راه کار ارائه دهند که دانشگاه فضای مناسبی برای رشد بعضی از جریان های سیاسی شیطنتگر نشود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.