۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6878


امام جمعه رفسنجان:دانشجویان با تحلیل حقایق به میدان بیایند

حجت الاسلام عسکری بیان کرد:دانشجویان در دانشگاه ها باید با انرژی جوانی و بصیرت حقایق را تحلیل کنند که در صورت مشاهده خطا برای مطالبه گری به میدان بیایند.

به گزارش ایستار،حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در آیین گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان ضمن گرامیداشت روز دانشجو بیان کرد: سیاسی بودن دانشگاه ها در کشور ایران سابقه طولانی دارد و دانشگاه ها انسان های ارزشمندی در حوزه های سیاسی ،علمی و پژوهشی به جامعه تحویل داده اند که در کشور میدرخشند.

وی افزود:سیاسی بودن و مطالبه گر بودن دانشگاه ها یک موضوعی است که باید وجود داشته باشد که مقام معظم رهبری میفرمایند:خداوند لعنت کند کسانی را که خواستند دانشگاه را از سیاسی بودن جدا کنند.دانشجویان در دانشگاه ها باید با انرژی جوانی و بصیرت حقایق را تحلیل کنند که در صورت مشاهده خطا برای مطالبه گری  به میدان بیایند.

امام جمعه رفسنجان تاکید کرد:نباید بگذارید حیثیت دانشگاه به پل و نردبان برای عبور سودجویان تبدیل شود بلکه باید به عنوان یک مبنا و خاستگاه با علم و آگاهی با درک حقایق راه کار ارائه دهند که دانشگاه فضای مناسبی برای رشد بعضی از جریان های سیاسی شیطنتگر نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − چهار =