منو

تشریح اقدامات پیش روی مدیریت شهری توسط شهردار رفسنجان

مهندس کهنوجی در گفتگوی رادیویی با مردم به تشریح اقدامات پیش روی مدیریت شهری تا پایان سال ۱۴۰۰ پرداخت.

۱۸ آذر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،مهندس کهنوجی در برنامه رادیویی همراه با اشاره به اینکه ساماندهی وضعیت بلوار شهیدمحمدی یکی از برنامه های جدی شهرداری است، اظهار کرد: خوشبختانه عملیات آسفالت میدان واقع در کریم آباد محقق پس از ۲۰ روز به اتمام رسید و لاین دوم بلوار نیز کمتر از دو ماه دیگر به پایان می رسد.

شهردار رفسنجان از اجرای بخشی از عملیات بهسازی رفوژ میانی بلوار امام رضا(ع) و ضلع شرقی بلوار آیت الله هاشمی(ره) خبر داد و افزود: ادامه عملیات بهسازی رفوژ میانی امام رضا(ع) در بودجه سال ۱۴۰۱ پیش بینی شده است.

مهندس کهنوجی گفت: باند اول بلوار سید کاظم هاشمی جدولگذاری شده و عملیات آسفالت باند دوم نیز تا پایان سال انجام می شود؛ ضمن اینکه تأمین روشنایی بلوار با وجود اینکه در تعهدات اداره برق بوده، توسط شهرداری اجرا شده است.

شهردار رفسنجان هم چنین از اجرای عملیات آسفالت بلوار هجرت و خیابان آیت الله کاشانی تا پایان سال خبر داد و افزود: اجرای عملیات آسفالت خیابان امیرکبیر آغاز شده و تا هفته آینده به اتمام می رسد.

مهندس کهنوجی پراکندگی و گستردگی شهر را موجب محدودیت ارائه خدمات به تمامی شهروندان در سطح شهر دانست و افزود: عدالت محوری در محلات از مهمترین اولویت های مدیریت شهری است و برای پوشش امکانات در محلات تلاش می کنیم.

وی از کاهش مدت زمان اجرای عملیات آسفالت معابر از یک سال به ۶ ماه در دوره جدید خبر داد و افزود: شهرداری برای سرعت بخشیدن به آسفالت کوچه ها و معابر با شهروندان همکاری می کند و در همین راستا تخفیفات ۵۰ درصدی و بیشتر از آن نیز به مردم تعلق گرفته و در حال انجام است.

وی استمرار فرآیند عقیم سازی سگ های بلاصاحب را به عنوان مهمترین اقدام برای ساماندهی و مهار جمعیت سگ های ولگرد اعلام کرد و افزود: عقیم سازی سگ های ولگرد توسط شهرداری ادامه خواهد داشت و سرعت می یابد.

شهردار رفسنجان از اتمام فاز اول بوستان دکتر حسابی تا پایان سال خبر داد و افزود: فاز دوم این پارک در سال ۱۴۰۱ استمرار یافته و اجرا می شود.

وی در خصوص ساماندهی وضعیت اتباع بیگانه در محله قطب آباد، خواستار همکاری فرماندار، شورای تأمین و… با شهرداری شد و افزود: دستگاههای مختلف بایستی ورود کرده و برای رفع معضل اتباع بیگانه تلاش کنند و مردم نیز منازل خود را در اختیار اتباع غیرمجاز قرار ندهند.

شهردار رفسنجان تشکیل شورای محله برای ساماندهی بافت های تاریخی را موجب تسریع در خدمت رسانی و ساماندهی محله ها دانست و از شهروندان برای بیان دیدگاهها و نظرات به مدیریت شهری از طریق راههای ارتباطی با مدیریت شهری دعوت نمود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.