منو

آموزش ۶۰ درصد از مدارس ابتدایی کرمان به صورت ترکیبی

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: طبق بخشنامه اخیر بازگشایی مدارس و آموزش حضوری، ۳۶ درصد مدارس ابتدایی استان آموزش را به صورت کاملا حضوری و بیش از ۶۰ درصد مدارس، آموزش را به صورت ترکیبی یعنی با اولویت آموزش حضوری و نیم نگاهی به آموزش مجازی دنبال می‌کنند.

۲۸ آذر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، عباس ضیا معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: طبق بخشنامه اخیر بازگشایی مدارس و آموزش حضوری، ۳۶ درصد مدارس ابتدایی استان آموزش را به صورت کاملا حضوری و بیش از ۶۰ درصد مدارس، آموزش را به صورت ترکیبی یعنی با اولویت آموزش حضوری و نیم نگاهی به آموزش مجازی دنبال می‌کنند.

او با بیان اینکه در دوره ابتدایی برنامه امتحانی نداریم، گفت: همه آزمون‌های دوره ابتدایی به صورت حضوری و بر اساس آیین نامه کیفی-توصیفی و بدون نیاز به برنامه خاصی برگزار می‌شود و همه برنامه ریزی‌ها در اختیار آموزگاران و اعضای شورای مدرسه است، آموزگاران بایستی تا پایان دی ماه گزارش تحصیلی دانش آموزان را ارائه کنند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد: بیش از ۶۰ درصد نوآموزان برای پیش دبستانی در مراکز غیردولتی و مستقل ثبت نام کرده اند و تاکید می‌شود بازماندگان در طرح ملی رایگان آموزش نوآموزان ثبت نام کنند.

ضیا در خصوص سنجش نوآموزان پیش دبستانی گفت: سنجش هم برای ۵۰ درصد نوآموزان و همه ثبت نام شوندگان انجام می‌شود که ضرورت دارد خانواده‌ها همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.