منو

۵۷۹ مددجوی زندانی با صلح و سازش از زندان‌های کرمان آزاد شدند

رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمان گفت: با ورود شوراهای حل اختلاف ویژه زندان طی هشت ماهه اخیر ۵۷۹ مددجو با صلح و سازش از زندان‌های استان کرمان آزاد شده اند.

۳۰ آذر ۱۴۰۰

 گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، مهدی تقی زاده اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۲ هزار و ۸۸۷ فقره پرونده در شوراهای حل اختلاف ویژه زندانیان استان مختومه شده است که از این تعداد ۲ هزار و ۱۳۵ فقره پرونده منجر به صلح و سازش شده است.

معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: در حال حاضر ۱۲ شعبه شورای حل اختلاف ویژه زندان در زندان‌های سراسر استان فعال هستند.

رئیس توسعه حل اختلاف استان کرمان ادامه داد: یکی از بارزترین نمادهای صلح و سازش مربوط به شوراهای حل اختلاف ویژه زندان است که در صورت حمایت همه جانبه این شعب می‌توانند موجبات کاهش اطاله دادرسی، سرعت بخشی به رسیدگی، کاهش جمعیت کیفری و حبس زدایی را فراهم سازند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.