منو

افزایش دو برابری تولیدات کارخانه آسفالت شهرداری رفسنجان

رئیس سازمان عمران شهرداری رفسنجان از افزایش دو برابری میزان تولیدات کارخانه آسفالت شهرداری خبر داد.

۰۶ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ، سعید قندی با بیان اینکه افزایش تولید آسفالت به منظور تسریع در خدمت رسانی به شهروندان و با هدف جلب رضایت آنان صورت گرفته است، گفت: در تلاشیم تا فاصله درخواست آسفالت کوچه ها از سوی مردم تا انجام عملیات آسفالت را کوتاه کنیم.

وی افزود: یکی از نیازهای مهم و ضروری شهروندان، تردد آسان، ایمن و کاهش بار ترافیکی در سطح شهر است که در این راستا عملیات آسفالت و روکش معابر و خیابان های شهر رفسنجان در حال انجام است.

قندی با بیان اینکه شهرداری هیچ فرصتی را در مسیر عمران و آبادانی شهر هدر نمی‌دهد، یادآور شد: اجرای نهضت آسفالت در رفسنجان مهم‌ترین رویکرد شهرداری در ماه‌های اخیر بوده که با همکاری مردم توفیقات خوبی در این زمینه نصیب شهر شده است.

رئیس سازمان عمران شهرداری رفسنجان با اشاره به تولیدات کارخانه آسفالت شهرداری رفسنجان در دو ماه گذشته، خاطرنشان کرد: در آبان ماه بیش از 2600 تن و در آذرماه بیش از 4000 تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری تولید شده است.

قندی همچنین تاکید کرد: به جهت اهمیت ویژه ای که آسفالت در عمران و آبادانی شهری و شرح وظایف شهرداریها دارد، سازمان عمران شهرداری رفسنجان نظارت و تأکید ویژه ای به فعالیتهای این کارخانه داشته و آن را مورد توجه جدی قرار می دهد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.