منو

اولین فیلم بلند داستانی بومی شهرستان رفسنجان ساخته شد

فیلم داستانی تسبیح اولین فیلم بومی شهرستان رفسنجان به کارگردانی حیدر شکاری و تهیه کنندگی امیر موحدی ساخته شد.

۱۴ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،تسبیح روایت تلاش های مردی را که با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم میکند را نشان میدهد و در آخر مشکل او به دست شخصی که توقع نداشت حل میشود.

مجری طرح این فیلم داستانی بسیج هنرمندان شهرستان رفسنجان و موسسه سینمایی تصویر کویر است و با مشارکت و حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان، همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رفسنجان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان و انجمن سینما جوان شهرستان رفسنجان ساخته شده است.

محمدصالحی، زهرا سلطانی، احمد عابدینی، مریم سلطانی، مینا ثریا، علیرضا بازمانده، مهدی اکبری، مهدی خلیلی، محمدحسین باقری، فاطمه صالحی
آیدا ناصریان، ایلیا پور غلامرضا، مبینا کرم بلوچی، علی اصغر صالحی، مهدی شریف، علی عرب، پارسا شریفی، نگار سعیدی، مهشید و فاطمه رحیمی بازیگران این فیلم هستند.

عبدالرضا مغوئی نژاد مدیر تولید، حامد موحدی فیلمبردار، مجتبی علی یزدی مدیرصدابرداری، حسین زینلی صداگذاری، محسن علیپور موسیقی، امین رضایی شریف خواننده، افشین غفاری موسیقی تیتراژ، حدیث پورشیخ علی گریمور، نیکتا مختاری طراح صحنه، مطهره مرتضوی اصلاح رنگ و نور، مهدیه علیرضایی طراح پوستر، ساناز گیوکی عکاسی این فیلم بلند را بر عهده داشتند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.