۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7288


سرمربی مس رفسنجان: با ایده وارد زمین خواهیم شد

محمد ربیعی عنوان کرد:مکتب و فلسه دیدار فردا مقابل استقلال برای ما  فرقی ندارد. ما در بازی های قبلی برای کسب حداکثر امتیاز وارد زمین می شدیم و فردا هم این ایده را خواهیم داشت.اینکه فکر کنید فردا ما عقب بنشینیم درست نیست و هر دو تیم بازی با کیفیتی ارائه می کنند.

به گزارش ایستار، سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری قبل از بازی مقابل استقلال بیان کرد: استقلال تیم بسیار محترمی است به دلیل هواداران زیادی که دارد و امسال هم از کادر فنی و شرایط خیلی خوبی بهره می‌برد. بازی فردا به دلیل تشابهاتی که به لحاظ کیفیت هر دو تیم دارند فکر می‌کنم بازی باکیفیتی شود و برای هر دو تیم در بازی فردا آرزوی سلامتی می‌کنم. بعد هم ان‌شاءالله برای کسانی که بازی را نگاه می‌کنند بازی تماشاگرپسندی باشد.

وی افزود: در بازی فردا مقابل استقلال همه بازیکنانم را در اختیار ندارم ولی نسبت به 2 بازی قبلی شرایط بهتر خواهد بود. تا ساعت 21 امشب اسامی بازیکنان ما مشخص می شود.

سرمربی مس رفسنجان گفت:  استقلال تاکنون بازنده نبوده و و این یک رکورد خوب برای استقلال است، ولی تیم ما هم تیم با شخصیت و با احترام است. سعی می کنم فردا همان بازی های قبل را انجام بدهیم.

ربیعی در آخر بیان کرد: مکتب و فلسه دیدار فردا برای ما  فرقی ندارد. ما در بازی های قبلی برای کسب حداکثر امتیاز وارد زمین می شدیم و فردا هم این ایده را خواهیم داشت. اینکه فکر کنید فردا ما عقب بنشینیم درست نیست و هر دو تیم بازی با کیفیتی ارائه می کنند. ما با گل گهر، نساجی و تراکتور به یک سبک و با یک انگیزه بازی کردیم و امیدوارم بازیکنانم با تمرکز کامل وارد زمین شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 3 =