منو

احیاء دست کودک 10 ساله در بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) رفسنجان

دست کودکی که دچار حادثه شده بود با کمک پزشک و کارکنان بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع)احیاء شد.

۲۱ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،دست کودکی که حین بازی  دچار حادثه شده بود با کمک پزشک و کارکنان بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع)احیا شد.

رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) صبح امروز خبر داد: با کمک پزشک و کار کنان این مجموعه دست کودک 10 ساله ای که حین بازی با شیشه از ناحیه آرنج دچار جراحت  عمیق و قطع شدگی اعصاب و ماهیچه  شده  بود با کمک پزشک و کارکنان این مرکز احیا شد.

دکتر محمد امین لطفی توضیح داد : این کودک که یازدهم دی ماه پس از جراحت به وسیله آمبوانس به اورژانس این مرکز منتقل و دچار افت شدید فشار خون بود با تلاش  کارکنان اورژانس بهبود یافته و به اتاق عمل منتقل شد، و با تلاش پرسنل اتاق عمل ، متخصص بیهوشی  دکتر فرزانه جدیدی ،  دکتر حسین صالحی فوق تخصص جراحی ،  دکتر معصومه تقی زاده متخصص جراحی عمومی،در عمل جراحی ای که  4 ساعت به طول انجامید دست این کودک  احیا شد . و در حال حاضر حال عمومی این کودک خوب است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.