منو

ارائه بسته های تشویقی تخفیف عوارض شهرداری رفسنجان

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری رفسنجان از ارائه بسته های تشویقی دومرحله ای به مناسبت یوم ا… نه دی و ایام مبارک دهه فجر تا پایان سال خبر داد.

۲۹ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،  پورغلامحسینی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت یوم ا… نه دی و در آستانه ایام مبارک دهه فجر در سی امین جلسه شورای اسلامی شهر، با پیشنهاد شهرداری مبنی بر اعمال تخفیف عوارض موافقت شد.

وی افزود: طبق مصوبه فوق تمامی عوارض شهرداری باستثناء قدرالسهم، جرائم کمیسیون ماده صد، عوارض نوسازی، عوارض خدمات شهری و عوارض خودرو از ۱۴۰۰/۱۰/۸ لغایت ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ به میزان ۲۵ درصد و از ۱۴۰۰/۱۲/۱ لغایت ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ به میزان ۱۵ درصد مشمول تخفیف خواهند شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری عنوان کرد: بسته های تشویقی مذکور شامل افرادی می شود که عوارض خود را به صورت نقدی پرداخت کنند.

پورغلامحسینی افزود: میزان مابه التفاوت عوارض از ۱۴۰۰/۱۰/۸ تا پایان سال – به استثناء کسانی که بر اساس تعرفه عوارض مشمول تخفیف بیشتری می گردند – ۷۰ درصد است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.