منو

کمک‌رسانی خیریه خبازان به سیل‌زدگان جنوب استان کرمان

خیریه نان و نمک حر خبازان با همکاری موکب خاتم الانبیاء (ص) رفسنجان در رودبار جنوب مشغول کمک‌رسانی به سیل‌زدگان است.

۰۳ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،علی عسکری رییس اتحادیه نانوایان شهرستان رفسنجان که با جمعی از نانوایان در رودبار جنوب حضور دارد، گفت: پس از اطلاع از نیاز هموطنان عزیزمان در جنوب استان به نان گرم، کانتینر نانوایی سیار که به نام «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» نامگذاری شده و صرفاً برای کمک‌رسانی اختصاص دارد، با همراهی ٨ نفر نانوا از رفسنجان به سوی شهر رودبار راهی شد.

عسکری که همیشه در شرایط بحرانی در هر جای کشور که باشد، با رساندن نان گرم به هموطنان موحب دلگرمی آنان می‌شود؛ به گفته خودش هم‌اکنون در روستای چاه حسن رودبار با استقرار در یک پایگاه بسیج، مشغول ارائه خدمت است.

رییس خیریه نان و نمک حر خبازان رفسنجان با بیان این که مردم سیل‌زده جنوب استان همچنان به کمک نیاز دارند، گفت: روزانه ٢ تا ۴هزار قرص نان توسط این خیریه پخته و با همکاری بسیج به دست سیل‌زدگان رسانده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که از دیروز هوای جنوب استان سردتر شده، مردم سیل‌زده نیاز مبرم به پتو، لباس گرم و وسایل گرمایشی دارند؛ امیدواریم هر چه سریع‌تر به آنان امدادرسانی شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 18 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.