۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7593


تکمیل پروژه ها نیمه تمام آموزشی استان کرمان تا پایان۱۴۰۱

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد:تمامی پروژه های فضاهای آموزشی استان کرمان که بیش از ۵۰درصد پیشرفت فیزیکی داشتند تا پایان ۱۴۰۱  با اولویت خوابگاه‌های دانش‌آموزی به بهره برداری خواهند رسید .

به گزارش ایستار،صبح امروز رضا رضایی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در آیین معارفه حسین شفیعی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) تاکید کرد:نظامی که امروز در اختیار مسئولین گذاشته شده است حاصل فداکاری های بیش از ۲۳۰هزار شهید است که اگر مسئولیت‌ها تلاش و کوشش باشد تبریک دارد اما اگر زحمت و مشقت باشد تأسف‌بار است.

وی گفت :مسئولیت در حوزه آموزش و پروش وقت نمیشناسد وهمچنین بار آموزش و پرورش و با آمدن ساعت ۷:۳۰ تا۱۴:۳۰ به منزل نخواهد رسید برای تربیت نسل جوان و مدیران آینده باید حدودا ۱۸ساعت در روز کار کرد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد:خوشبختانه شهرستان رفسنجان یکی از مناطقی است که در حوزه اقتصادی خداوند به آن نعمت های بسیاری اعطا کرده است و حتما باید از ظرفیت شورای اداری شهرستان استفاده شود.

رضا رضایی بیان کرد:بیش از ۸۰درصد حمعیت ایران به صورت مستقیم و غیر مستقیم با آموزش و پرورش در ارتباط هستند و برای ایجاد توسعه پایدار باید نیرو تربیت کرد که با دست خالی تربیت نیرو امکان پذیر نخواهد بود.

وی افزود: آموزش و پرورش را نمیتوان با خرید خدمات آموزشی اداره کرد باید از طرق برگزاری آزمون ،دانشگاه فرهنگیان و ماده ۲۸ نیرو وارد شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان باتوجه به اینکه  نیرو های آموزش و پرورش رتبه بندی و ساماندهی خواهند شد و همچنین بیمه آنها اصلاح و تکمیل میشود ،عنوان کرد : استاندار فضای آموزشی استان کرمان از متوسطه کشوری کمتر است که باید نوسازی مدارس در مدت سه سال استاندار متوسط فضای آموزشی استان کرمان  را به متوسطه کشوری برساند .

رضایی افزود:تمامی پروژه های فضاهای آموزشی که بیش از ۵۰درصد پیشرفت فیزیکی داشتند تا پایان ۱۴۰۱  با اولویت خوابگاه‌های دانش‌آموزی به بهره برداری خواهند رسید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + نوزده =