منو

شورای شهر رفسنجان با خبری شیرین از بانوان خبرنگار تقدیر کرد

سید حسین رحیمی رئیس شورای شهر رفسنجان بیان کرد:از هفته آینده در صحن شورا یک جایگاه خاص به خبرنگاران اختصاص خواهد یافت و هر هفته میزبان تعدادی از خبرنگاران خواهیم بود .

۰۶ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،سید حسین رحیمی رئیس شورای شهر رفسنجان در آیین تقدیر از بانوان خبرنگار شهرستان رفسنجان در هفته بزرگداشت مقام زن عنوان کرد :بانوان با تشکیل پنجاه درصد جامعه نقش مهم ،تاثیرگذار و موثری در عرصه های مختلف جامعه دارند.

وی افزود:شما بانوان خبرنگار به عنوان چشم ، گوش و دیدبان امین و منصف مردم نقش  تاثیرگذاری در نظام جمهوری اسلامی ایران دارید .

سید حسین رحیمی اذعان کرد: امروز دشمنان در صدد هستند که مقام زن را به عنوان خیمه عمود خانواده بی هویت کنند و همچنین غیرت اسلامی را در جامعه کمرنگ و از بین ببرند.

رئیس شورای شهر رفسنجان اذعان کرد:از هفته آینده در صحن شورا یک جایگاه خاص به خبرنگاران اختصاص خواهد یافت و هر هفته میزبان تعدادی از خبرنگاران خواهیم بود .

در پایان گفت :ما به عنوان نماینده های مردم هیچ چیزی را از مردم پوشیده نخواهیم داشت ، از انعکاس اخبار خوشحال خواهیم شد و همچنین پذیرای انتقادات منصفانه خواهیم بود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.