منو

فیلم های جشنواره فیلم فجر در روستاهای رفسنجان اکران می شود

چهار فیلم چهلمین جشنواره فیلم فجر در روستاهای محروم شهرستان رفسنجان اکران خواهد شد .

۰۹ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار,ایمان محمد آبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان عنوان کرد : امسال متاسفانه به دلیل سیاسیت های دبیرخانه چهلمین جشنواره فیلم فجر، جشنواره فجر در شهرستان ها برگزار نمی شود و فقط در مراکز استان ها برگزار خواهد شد .

وی افزود:ما اعتراضمان را به گوش پایتخت نشین ها رساندیم که زمانی در یک شهر امکانات کافی فراهم‌ است شایسته نیست مردم آن شهر را محروم کنید .

ایمان محمد آبادی بیان کرد :در اکران مناطق محروم کشور چهار فیلم ،هر فیلم در سه سانس اکران میشود که خوشبختانه توانستیم از این فرصت استفاده کنیم و در چهار روستای شهرستان رفسنجان هر فیلم در یک سانس اکران شود .

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.