منو

وحید محمدی شاهرخی: زمان را در مدیریت کرونا از دست ندهیم

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از امکان تبدیل وضعیت نارنجی رفسنجان به قرمز در روزهای آینده خبر داد

۰۹ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ، دکتر وحید محمدی شاهرخی در تشریح آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در ستاد مبارزه با کرونای رفسنجان گفت؛ مقایسه آمارهای تست کرونا طی سه هفته اخیر در رفسنجان نشان می دهد که ما روند افزایشی تست های مثبت کرونا را داشته ایم و طبق آمار ها تست های مثبت مربوط به امیکرون هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ادامه داد: این آمار به ما یادآور می شود که این سویه از کووید ۱۹ به سرعت قابل انتقال است و باعث افزایش تعداد بیمارانی می‌شود که به مراقبت های ویژه و بستری نیاز دارند، در نتیجه طی چند روز آینده احتمالا دارد شهرستان از نارنجی به قرمز تغییر وضعیت دهد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در خصوص حضوری شدن کلاس های دانشجویان گفت: با توجه به پایان فصل امتحانات و شروع ترم جدید پیشنهاد ما این است که کلاس های آموزشی تا پایان فروردین به صورت مجازی برگزار شوند و خواهشی که از ستاد کرونای استان دارم این است که هر چه سریع تر تصمیم گیری کنند تا ما زمان را از دست ندهیم.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.