منو

زنگ انقلاب در رفسنجان نواخته شد

همزمان با سراسر کشور به مناسبت سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور زنگ انقلاب در دبیرستان نمونه دولتی علی ابن ابیطالب رفسنجان نواخته شد.

۱۲ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،صبح امروز حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان نمونه دولتی علی ابن ابیطالب رفسنجان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اذعان کرد:هر انقلاب و جریانی که میخواهد در جامعه باقی بماند و استمرار داشته باشد به هدف و برنامه ریزی ،امامت و مردم نیاز مند است .

وی افزود:در طول تاریخ انقلاب های فراوانی اتفاق افتاده که توسط دشمنانشان نابود شدند و اکنون نام و نشانی از آنها باقی نمانده است ‌.

امام جمعه رفسنجان تاکید کرد:یکی از اساسی ترین ارکان انقلاب اهداف و برنامه است که قاعده اصلی انقلاب میباشد و دیگر ارکان به آن متصل میشوند .

وی ادامه داد:رکن دومی که انقلاب اسلامی را ماندگار کرده  امام انقلاب است که انقلاب را امامت و راهبری میکند که خداوند شاکریم در مدت ۴۳سال، انقلاب اسلامی از این رکن ارزشمند برخودار بوده است که در دنیا مورد اکرام و اهتزاز قرار دارد و دشمنان با تمام بغض و کینه با آن برخورد کرده اند.

حجت الاسلام عسکری اظهار کرد:رکن سوم مردم و یاران انقلاب هستند و هیچ صنف و گروهی نمیتواند انقلاب اسلامی را به خودش نسبت دهد زیرا مردم بودند که به میدان آمدند و مقدمات انقلاب اسلامی را پایه گذاری کردند .

وی افزود:در ۱۲بهمن ۱۳۵۶ مردم بودند که به طول سی کیلومتر به استقبال امام خمینی (ره) آمدند و امام فرمودند:من به پشتیبانی این ملت دولت تعیین میکنم ‌.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.