۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7718


زنگ انقلاب در رفسنجان نواخته شد

همزمان با سراسر کشور به مناسبت سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور زنگ انقلاب در دبیرستان نمونه دولتی علی ابن ابیطالب رفسنجان نواخته شد.

به گزارش ایستار ،صبح امروز حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان نمونه دولتی علی ابن ابیطالب رفسنجان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اذعان کرد:هر انقلاب و جریانی که میخواهد در جامعه باقی بماند و استمرار داشته باشد به هدف و برنامه ریزی ،امامت و مردم نیاز مند است .

وی افزود:در طول تاریخ انقلاب های فراوانی اتفاق افتاده که توسط دشمنانشان نابود شدند و اکنون نام و نشانی از آنها باقی نمانده است ‌.

امام جمعه رفسنجان تاکید کرد:یکی از اساسی ترین ارکان انقلاب اهداف و برنامه است که قاعده اصلی انقلاب میباشد و دیگر ارکان به آن متصل میشوند .

وی ادامه داد:رکن دومی که انقلاب اسلامی را ماندگار کرده  امام انقلاب است که انقلاب را امامت و راهبری میکند که خداوند شاکریم در مدت ۴۳سال، انقلاب اسلامی از این رکن ارزشمند برخودار بوده است که در دنیا مورد اکرام و اهتزاز قرار دارد و دشمنان با تمام بغض و کینه با آن برخورد کرده اند.

حجت الاسلام عسکری اظهار کرد:رکن سوم مردم و یاران انقلاب هستند و هیچ صنف و گروهی نمیتواند انقلاب اسلامی را به خودش نسبت دهد زیرا مردم بودند که به میدان آمدند و مقدمات انقلاب اسلامی را پایه گذاری کردند .

وی افزود:در ۱۲بهمن ۱۳۵۶ مردم بودند که به طول سی کیلومتر به استقبال امام خمینی (ره) آمدند و امام فرمودند:من به پشتیبانی این ملت دولت تعیین میکنم ‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 3 =