منو

افتتاح ساختمان اورژانس ۱۱۵ خیرساز در راویز رفسنجان

با اعتبار ۱.۱ میلیارد تومان و با مشارکت خیر و دانشگاه علوم پزشکی ساختمان جدید اورژانس ۱۱۵ راویز از توابع بخش کشکوئیه رفسنجان افتتاح شد.

۱۴ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،حسینی‌زینلی رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ رفسنجان امروز با اشاره به افتتاح ساختمان جدید اورژانس حوم‌الدین راویز از توابع بخش کشکوئیه رفسنجان که به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر صورت گرفت، اظهار کرد: این ساختمان با هزینه یک‌میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان توسط خیر منصور ضیائی و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان احداث شده است.

وی عنوان کرد: تعداد ۳۰ روستا در حوزه رفسنجان و ۱۵ روستا در حوزه شهربابک زیر نظر این پایگاه اورژانس پوشش داده خواهند شد.

حسینی‌زینلی خاطرنشان کرد: مساحت زمین ۳۰۰ متر مربع بوده و ۱۲۰ متر مربع زیربنای پایگاه اورژانس است.

عکاس :رضا ساجدی


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.