منو

آغاز فاز جدید آسفالت نقطه به نقطه شهر رفسنجان توسط شهرداری

فاز جدید آسفالت نقطه به نقطه معابر، خیابان ها و کوچه های سطح شهر توسط شهرداری رفسنجان آغاز شد.

۱۶ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، مهندس کهنوجی با بیان این خبر گفت: به دنبال تعدد درخواست های مردمی و نیاز به لکه گیری سریع معابر، تشکیل واحد تعمیر و نگهداری در دستور کار شهرداری قرار گرفت تا برای بهبود وضعیت معابر در شهر اقدام عاجل صورت گیرد.

شهردار رفسنجان با اشاره به اینکه شهر به ساماندهی اساسی در آسفالت کوچه ها و خیابان ها نیاز دارد، اظهار کرد: این موضوع همواره مورد تأکید مدیران شهری بوده اما هیچ گاه به آن توجه ویژه ای نشده و حجم بالایی از نارضایتی های مردمی را به وجود آورده است.

وی از انجام بازدیدهای مستمر برای شناسایی نقاطی که دارای آسفالت فرسوده و قدیمی هستند، خبر داد و افزود: برای تسریع در اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت معابر، انتخاب پیمانکار و افزایش اکیپ های مربوطه در نقاط مختلف شهر از جمله محلات و مرکز شهر به عنوان اولویت شهرداری در نظر گرفته شده است.

مهندس کهنوجی تصریح کرد: در حال حاضر روزانه به طور متوسط بیش از 20 تن آسفالت برای اجرای عملیات زیرسازی و روکش معابر و کوچه ها در محلات مصرف می شود که در صورت مساعد بودن شرایط جوی و تأمین قیر لازم، تا پایان سال آینده بیش از نیمی از معابر شهر زیرسازی و آسفالت می شود.

شایان ذکر است، شهروندان برای ارائه گزارش لکه گیری آسفالت محل زندگی خود می توانند ضمن تماس با سامانه تلفنی 137، از طریق ارتباط با صفحات مجازی شهرداری رفسنجان در شبکه های اجتماعی با شناسه news_rafsanjan_ir اقدام کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 18 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.