منو

صدور نزدیک به ۲۰۰ پروانه مسکونی و تجاری در رفسنجان

مدیر شهرداری منطقه دو رفسنجان از صدور نزدیک به ۲۰۰ پروانه مسکونی و تجاری در سه ماهه سوم امسال خبر داد.

۱۹ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،مهندس محمد محمدی گفت: ۱۶۵ پروانه مسکونی، ۱۹ پروانه تجاری، ۱۰۵ گواهی عدم خلاف و ۱۳ پروانه تجاری مسکونی در سه ماهه سوم امسال صادر و ۱۴۵ پروانه در این مدت تمدید گردیده است.

وی هم چنین از توقف ۹۳ مورد ساخت و ساز غیرمجاز طی این بازه زمانی خبر داد و افزود: با همکاری پلیس ساختمانی و اجرائیات شهرداری منطقه، کنترل و بازدید از ساخت و سازهای سطح شهر به صورت روزانه انجام می شود.

مهندس محمدی بیان کرد: در فصل پاییز  ۱۴۶ مورد حفاری های دارای مجوز کنترل و بازدید شد و از ۲۳ مورد حفر چاه غیرمجاز جلوگیری گردید.
مدیر شهرداری منطقه دو رفسنجان هم چنین از جلوگیری ۳۵ مورد حفاری های غیرمجاز و پلمپ ۲۶ مغازه متخلف و ساختمان غیرمجاز خبر داد و گفت: ۳۵۷ مورد صورت جلسه و اخطارهای ساخت و ساز خلاف، طی سه ماهه سوم امسال صادر شده است.
وی تاکید کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف ساختمانی، مراتب را با سامانه تلفنی ۱۳۷ مرکز فوریت های شهرداری اطلاع دهند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.