منو

مشکلات رسانه‌ها در دیدار با وزیر ارشاد پیگیری شد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پیگیری مشکلات رسانه‌ها در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

۱۹ بهمن ۱۴۰۰

محمدرضا پور ابراهیمی امروز در زمینه دیدار روز گذشته خود با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: در این نشست صمیمی جمعی از اعضای هیئت مدیره خانه‌های مطبوعات شمال و جنوب استان کرمان حضور داشتند.

وی بیان داشت: در این جلسه یک ساعته تمامی مسائل و مشکلات حوزه رسانه و به‌ویژه قشر پرتلاش و زحمتکش خبرنگار در سطح کلان کشور مطرح شد و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز قول پیگیری و رفع بسیاری از مسائل را با همکاری دولت و مجلس شورای اسلامی دادند.

پورابراهیمی خاطرنشان کرد: کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل دارد تا در زمینه رفع مشکلات رسانه‌ها و به‌ویژه قشر پرتلاش خبرنگاران همکاری لازم را با دولت و به‌ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه نماینده‌ای از انجمن‌ها و موسسات هنری نیز به بیان مشکلات این قشر پرتلاش در سطح استان و کشور پرداخت و پیشنهادات بسیار خوبی برای ارتقای این حوزه مطرح شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.