۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7879


۱۲ طرح در کشکوئیه رفسنجان‌ به بهره برداری رسید

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر ۱۲ پروژه در کشکوئیه رفسنجان با اعتبار بیش از ۱۸۴ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایستار، فرماندار رفسنجان عصر چهارشنبه در  بخش کشکوئیه از توابع رفسنجان بیان کرد: این پروژه ها شامل یک حلقه چاه آب آشامیدنی، پرورش دام، زیرسازی و آسفالت روستایی، نیروگاه خورشیدی، پارک و … است.

علی اکبر پورمحمدی بیان کرد: برای اجرای این پروژه ها اعتباری معادل ۱۸۴ میلیارد و ۶۷۱ میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی و بخش خصوصی هزینه شده است.

وی تصریح کرد: یک واحد پرورش مرغ با ظرفیت ۲۰ هزار قطعه با اعتبار بیش از۴۰ میلیارد ریال ، تأمین روشنایی بلوار روستاهای تقی آباد و حسین آباد و نیز رفع افت ولتاژ برق چند روستا با مجموع اعتبارات ۱.۵ میلیارد ریال از افتتاحیات امروز در این بخش بود.

پورمحمدی بیان کرد: زیرسازی، آسفالت و جدول گذاری در روستاهای دئفه رضوی، احمدآباد دئفه، بهجت آباد و احمد آباد هرندی به میزان بیش از ۳۹ هزار متر مربع و هزینه بیش از ۷۱ میلیارد ریال از افتتاحیات امروز بود.

وی ادامه داد: نیروگاه خورشیدی با هزینه ۳۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی، یک کارگاه خیاطی با اعتبار ۱.۵ میلیارد ریال، سالن انتظار آرامستان و پارک در این بخش با اعتبار ۱۹ میلیارد ریال از سوی شهرداری این منطقه مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رفسنجان همچنین از بهره برداری یک حلقه چاه آب آشامیدنی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال در شریف اباد کشکوئیه رفسنجان خبر داد و ‌ گفت: در راستای تأمین و رفع کمبود آب آشامیدنی دهستان شریف آباد، یک حلقه چاه با عمق ۲۸۰ متر و ۲۰ لیتر در ثانیه آبدهی در این منطقه حفر شد.

پورمحمدی بیان کرد: بیش از ۱۵ هزار نفر جمعیت در ۱۰ روستا از نعمت آب آشامیدنی بهره مند می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 4 =