منو

عیب نبینند به جز اهل عیب

حجت الاسلام حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار از عزل و نصب ها افشار گری میکند....

۲۴ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،حجت الاسلام حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار اخیرا در یک لایو اینستاگرامی از دخالت بزرگان مجلس در عزل و نصب‌ها افشاگری میکند .

ایشان مدتی پیش در یکی از نشست های خبری در رفسنجان تاکید میکند که اعتقاد من بر این است در عزل و نصب های شهرستان نباید دخالت کرد که این را به استاندار ،فرماندار و دیگر مسئولین گفته ام و تاکنون در عزل و نصب های شهرستان دخالت نکرده ام و نخواهم کرد.

اما چندی بعد با دخالت های مستقیم و پیگیری های مستمر ایشان تعدادی از مدیران شهرستان از جمله رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ، مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و … انتخاب میشوند که ماجرای «عیب نبینند به جز اهل عیب» است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.