منو

توقیف ۳ دستگاه موتور سنگین قاچاق در رفسنجان

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از توقیف ۳ دستگاه موتورسنگین فاقد مجوز به ارزش در مجموع ۱۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال هنگام تردد در سطح شهر خبر داد.

۲۵ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،سرهنگ ” اکبر نجفی” اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی، پلیس امنیت عمومی و موادمخدر این فرماندهی در اجرای طرح اخیر ارتقاء امنيت اجتماعي، در کنار انجام ماموریت های تخصصی خود ۳ دستگاه موتور سیکلت سنگین را هنگام تردد در کوچه و خیابانهای سطح شهر جهت بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در بررسي به عمل آمده مشخص شد هر ۳ موتورسیکلت فاقد مجوز هستند و علاوه بر تردد غیرمجاز در سطح شهر بعضا باعث ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت هایی برای عابران پیاده نیز بوده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با اشاره به اینکه ارزش این موتورسیکلت ها برابر نظر کارشناسان در مجموع ۱۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال عنوان شده بیان کرد: این موتور سیکلت های سنگین به پارکینگ منتقل و مالکان آنها برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.