منو

نیاز فوری به گروه خونی A و O در استان

مدیرکل انتقال خون استان کرمان عنوان کرد: به دلیل شیوع کرونا شاهد کاهش مراجعه مردم برای اهدای خون هستیم که به شدت با کمبود گروه‌های خونی A و O مواجه شدیم .

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،ایرج شکوهی خواستار مراجعه مردم به پایگاه‌های انتقال خون و اهدای گروه‌های خونی مورد نیاز شد و بیان کرد: هم اکنون با کمبود جدی در زمینه گروه‌های خونی A و O مواجه هستیم.

وی عنوان کرد: به دلیل شیوع کرونا شاهد کاهش مراجعه مردم برای اهدای خون هستیم این در حالیست که به دلیل وجود بیماران تالاسمی، حوادث و انجام عمل‌های جراحی نیاز به خون در کرمان همیشه وجود دارد.

وی گفت: تمام پروتکل‌ها در پایگاه‌های انتقال خون رعایت می‌شود و از مردم می‌خواهیم با خیالی آسوده به این مراکز مراجعه و خون اهدا کنند.

وی ادامه داد: هم اکنون ذخایر خونی در استان به شدت افت کرده است و متأسفانه مردم مردم به پایگاه‌ها نیز کاهش محسوس دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.