منو

کشف 40 تن چوب قاچاق در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از توقیف 2 کامیون در محور کرمان-رفسنجان و کشف 40 تن چوب قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در این شهرستان، خبر داد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، سرهنگ اکبر نجفی اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور کرمان-رفسنجان به 2 کامیون حامل چوب مشکوک و با هماهنگی قضائی آنان را متوقف کردند.

وی افزود: پس از بررسی مدارک مربوط به هر 2 کامیون مشخص شد که محموله ها بدون مجوز قانونی  و به قصد قاچاق بارگیری شده است که بلافاصله کامیون ها توقیف و ضمن کشف 40 تن چوب قاچاق از نوع زردآلو و سپیدار، 2 نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضائی خاطر نشان کرد: برابر اعلام کارشناسان مربوطه، ارزش چوب های کشف شده 5میلیارد ریال برآورد شده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.