۰۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8116


کرمان اعتبارات اشتغالزایی خود را جذب کرده است

استاندار کرمان گفت: استان اعتبارات و منابع مربوط به تسهیلات اشتغالزایی به ویژه اشتغال روستایی سهمیه ابلاغی خود را جذب کرده است.

به گزارش ایستار، علی زینی‌وند استاندار کرمان در جلسه کارگروه اشتغال استان با اشاره به اینکه، استان اعتبارات و منابع مربوط به تسهیلات اشتغالزایی به ویژه اشتغال روستایی سهمیه ابلاغی خود را جذب کرده است، اظهار داشت: با پیگیری صورت گرفته و از محل بودجه شناور، سهمیه‌ای جدید به استان اختصاص داده شده است.

وی عنوان کرد: سهمیه بخش‌های صنعت و معدن، کشاورزی و خدمات مشخص شده و تا 15 اسفند ماه جاری فرصت است که طرح‌های مشمول این اعتبارات به بانک‌های استان معرفی شوند.

استاندار کرمان، راستی آزمایی، آسیب‌شناسی و نظارت بر اشتغال ایجاد شده توسط دستگاه‌های اجرایی را لازم دانست و گفت: مهم است که بدانیم طرح‌های اجرایی آیا منجر به اشتغال لازم می‌شوند و چه میزان از هدفگذاری ما تحقق پیدا می‌کند.

زینی‌وند همچنین تجمیع نظر و آمار دستگاه‌های مختلف در اشتغال ایجاد شده در استان را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: آنچه ما به دنبال توازن در اشتغال هستیم، در روستاها به دست می‌آید، علاوه بر حوزه خدمات و کشاورزی، طرح‌های که ظرفیت اشتراک با بخش صنعت را دارند نیز لحاظ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 1 =