منو

۱۱ شرکت حمل و نقل جنوب کرمان به دلیل تخلف پلمب شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان از پلمب ۱۱ شرکت حمل و نقل این منطقه به دلیل تخلف از قانون خبر داد.

۱۲ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، مجتبی محمودی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: شرکت های متخلف جنوب کرمان در زمینه صدور بارنامه از قوانین حمل و نقلی تخلف کرده بودند که فعالیت آنها با ارجای پرونده به کمیسیون ماده ۱۲ متوقف و سامانه صدور بارنامه این شرکت ها توسط اداره کالا غیرفعال شد.

وی همچنین از جریمه هفت شرکت و تذکر کتبی به سه شرکت حمل و نقل جنوب کرمان خبر داد و اظهار داشت: این اعمال قانون ها در راستای بازرسی های مستمر از شرکت های حمل و نقل انجام شد.

وی تصریح کرد: قبل از فصل اوج حمل و نقل محصولات کشاورزی نشست های متعددی با مدیران عامل و مدیران فنی این شرکت ها تشکیل و از آن ها خواسته شد برای سامان دهی بهتر به حوزه حمل و نقل قوانین ابلاغی را رعایت کنند تا در فصل اوج حمل بار شاهد تعطیلی و قطع خدمات شرکت ها نباشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: هرگونه صدور اسناد دستی حمل و نقل خارج از روال قانونی و بارنامه رسمی تخلف از قانون است.

وی اظهار داشت: همچنین هفته گذشته سه شرکت حمل و نقلی در منطقه جنوب استان کرمان به دلیل رعایت نکردن قانون تعطیل شدند.

محمودی با بیان اینکه ۱۰۹ شرکت حمل و نقل کالا در هفت شهرستان جنوبی کرمان فعال است، تصریح کرد: روزانه بیش از ۲ هزار بارنامه حمل محصولات کشاورزی توسط شرکت‌های حمل و نقل صادر می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.