منو

آغاز به کار اتوبوس دوطبقه گردشگری رفسنجان

اتوبوس دو طبقه گردشگری در رفسنجان از امروز تحت عنوان برنامه دوشنبه های گردشگری فعالیت خود را آغاز کرد.

۱۶ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،اولین دوشنبه گردشگری صبح امروز به بهانه روز درختکاری با حضور مجید کهنوجی شهردار و جمعی از اصحاب رسانه در رفسنجان برگزار شد.

در اولین دوشنبه رفسنجان گردی که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر نیز همراه بود، از کارگاه قالیبافی ابوالهادی، عمارت کلاه فرنگی و دیوار منحصر به فرد آگاه بازدید شد.

مجید کهنوجی شهردار در جمع خبرنگاران هدف از اجرای این طرح را نمایش جاذبه های گردشگری رفسنجان در سطح استان، کشور و حتی بین المللی و رونق صنعت گردشگری در رفسنجان عنوان کرد.

 

محمدرضا سلمانی رئیس ناوگان اتوبوسرانی شهرداری رفسنجان نیز از بازسازی بیش از ۹۰ درصد اتوبوس ها طی دوسال گذشته خبر داد و گفت: سال گذشته ۱۲ دستگاه مینی بوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه‌شد.

وی افزود: امسال نیز دو دستگاه اتوبوس از بروزترین اتوبوس های تولید داخل با برند بنز و با امکانات کامل خریداری و به ناوگان اتوسرانی اضافه شد.

سلمانی در خصوص راه اندازی اتوبوس گردشگری نیز بیان کرد: اتوبوس گردشگری از اتوبوس های بازسازی شده است که امروز رونمایی شد و بازسازی آن ۹۰۰ میلیون تومان هزینه دربرداشته است.

وی افزود: اتوبوس گردشگری تحویل معاونت فرهنگی شهرداری می شود تا در حوزه گردشگری استفاده شود همچنین آموزش و پرورش نیز در بحث اردوهای شهری دانش آموزان امکان استفاده از این اتوبوس را دارد.

اتوبوس گردشگری در دو طبقه طراحی شده که ظرفیت بالا و پایین آن ۶۰ نفر است.

 

در ادامه این روز کاشت درخت توسط خبرنگاران رفسنجان در بوستان جدیدالاحداث ابتدای بلوار شهید مطهری به یاد شهید خبرنگار احمد محمدی با حضور شهردار، معاونین و اعضای شورای شهر انجام شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.