منو

سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو دستگیر شد

رئیس کلانتری ۱۱ رفسنجان از دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.

۱۷ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، سرگرد عباس حاجی زاده در تشریح این خبر گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در نقاطی از شهر، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران تجسس کلانتری ۱۱ قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با بررسی محل های سرقت و یک سری کارهای اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آن را دستگیر کردند. سرگرد حاجی زاده با بیان اینکه متهم از سارقین سابقه دار بوده اظهار داشت:ابتدا وی سرقت‌های صورت گرفته را انکار کرد که پس از بازجویی های تخصصی و فنی پلیس و مشاهده شواهد و مدارک و شاکیان پرونده، به ۷ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه از مخفیگاه سارق ۳ دستگاه لپ‌تاپ، چندین دستگاه گوشی همراه و… کشف شد، به شهروندان توصیه کرد: خودروی خود را با نصب دزدگیر و قفل فرمان، و در محلی ایمن متوقف و از نگهداری اشیا قیمتی در داخل خودرو خودداری کنند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.