منو

هجوم ریزگردها به استان کرمان/ شهرستان انار تعطیل شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان از ورود ریزگردها به استان خبر داد و گفت: در حال حاضر شهرستان انار تعطیل اعلام شده است.

۱۷ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، مرجان شاکری با اشاره به آخرین وضعیت بروز ریزگردها در استان کرمان اظهار داشت: در حال حاضر ریزگردها به استان وارد شده و در سه شهرستان انار، بردسیر و رفسنجان میزان ریزگردها از حد مجاز افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه تعطیلی شهرستان انار اعلام شده افزود: در شهرستان بردسیر نیز ما کاهش دید افقی را داریم و از آنجا که ما در این شهرستان ایستگاه سنجش نداشتیم با هماهنگی با هواشناسی به فرماندار این شهرستان اعلام اضطرار شده و تصمیم‌گیری نهایی به عهده فرماندار است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به اینکه در مرکز استان هنوز به شرایط خطرناک برای همه گروه‌ها نرسیدیم گفت: با این وجود افزایش آلودگی در شهر کرمان بعید نیست برای اینکه این آلودگی از شمال استان کرمان در حال ورود به استان است.

وی با اشاره به اینکه معمولاً بروز ریزگردها را در این فصل در کرمان داریم افزود: منشأ آلودگی شهرستان انار معمولاً از سمت استان یزد است و قطعا این آلودگی در مرکز استان بیشتر می‌شود .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.