منو

برنامه های هفته بزرگداشت شهدا در رفسنجان تشریح شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رفسنجان عنوان کرد: برگزاری مسابقات ، برپایی میز خدمت در مصلی ،تجلیل از مدال آوران ملی ایثار و ایثارگران و دیدار با خانواده شهدا (طرح علمدار)توسط ائمه جمعه شهرستان رفسنجان از جمله اقدامات هفته بزرگداشت شهدا خواهد بود.

۱۹ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،مصطفی دهقان رجبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رفسنجان در نشست خبری با اشاره به اینکه ۲۲ اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید به عنوان روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده است،عنوان کرد: به مناسبت هفته بزرگداشت شهدا مسابقات انشاء نویسی با موضوع نامه ای به شهید در بستر پلتفرم شاد برای دانش آموزان ،بهترین فراز وصیت نامه شهید بین خانواده شهدا و شبی با شهدا در گلزار های شهدا و حسینیه های شهرستان برگزار خواهد شد .

دهقان رجبی در ادامه گفت:در روز های پایانی سال از مدال آوران ملی ایثار و ایثارگران ،همسران و فرزندان شهدای شاغل در ادارات ، افرادی که به جامعه جانبازان و ایثار گران بدون ذره ای منت و برای ادای دینشان به این بزرگواران در حوزه تخصصی خود خدمت رسانی میکنند تجلیل خواهد شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رفسنجان اذعان کرد :دیدار با خانواده شهدا (طرح علمدار)توسط ائمه جمعه شهرستان رفسنجان ،برپایی میز خدمت در مصلی ،تجدید پیمان پرسنل بنیاد شهید شهرستان با ولایت و نظام جمهوری اسلامی با حضور امام جمعه رفسنجان و فرماندار ، غبارروبی گلزارهای شهدای شهرستان و چکاپ کامل والدین شهدا توسط دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از دیگر اقدامات هفته بزرگداشت شهدا خواهد بود .

دهقان رجبی تاکید کرد:با شهرداری رفسنجان هماهنگی های لازم انجام شده است که در روز های پایانی سال فضا سازی شهر با محوریت شهیدان جانباز انجام شود.

وی افزود :در شهرستان رفسنجان از ۷۸ گلزار شهدا ۲۶گلزار هنوز تکمیل نشده اند که امیدواریم با همکاری مجتمع مس سرچشمه و شهرداری های شهرستان تا پایان سال ۱۴۰۱گلزار های شهدای شهرستان تکمیل شوند .

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رفسنجان با اشاره به اینکه در شهرستان دو خانواده سه شهید و پنجاه خانواده دو شهید وجود دارد،تصریح کرد:شهرستان رفسنجان همواره در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیشتاز بوده و تا کنون ۸۶۰شهید،۱۶ شهید مدافع حرم را که از این تعداد ۳ شهید ایرانی و ۱۳شهید از تیپ فاطمیون هستند را  تقدیم کرده است .

وی در پایان خاطر نشان کرد:در حال حاضر نزدیک به هزار نفر از فرزندان شهدا در صف متقاضی شغل هستند .

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.