۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8345


جهاد دانشگاهی رفسنجان یک ساله شد

رئیس جهاد دانشگاهی شهرستان رفسنجان در آستانه سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی در رفسنجان فعالیت های یک ساله را تشریح کرد.

به گزارش ایستار ،زهرا رسایی رئیس جهاد دانشگاهی شهرستان رفسنجان شامگاه دوشنبه در جشن آستانه سال نو و سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی با اشاره به اینکه در راستای تاسیس جهاد دانشگاهی در شهرستان رفسنجان با امکانات اندک روز های سختی را سپری کردیم، عنوان کرد:گستره ی فعالیت های جهاد دانشگاهی بسیار وسیع است در ابتدا شهرستان را واکاوی و ارز یابی کردیم که متوجه شدیم رفسنجان هم مانند دیگر نقاط کشور در حوزه سلامت روان دچار چالش هایی است که در این راستا کلینیک سلامت روان در رفسنجان راه اندازی شد .

زهرا رسایی افزود:شغل رابطه ی مستقیمی با با عزت نفس و سلامت روان افراد جامعه دارد بنابراین برای اشتغال افراد دوره های آموزشی،مهارتی و کاربردی را برگزار کردیم  .

رئیس جهاد دانشگاه دانشگاهی رفسنجان اذعان کرد:برای ارتباط با عموم مردم و آشنایی آنها با نهاد جهاد دانشگاهی در رفسنجان فعالیت های فرهنگی از جمله؛ اهدا تندیس فداکاری ،دیدار با ستاره های ،مشاوره رایگان ،ویزیت پزشکی رایگان،ایجاد بانک خون بند ناف ،دورهمی آموزشی شنبه شب ها،برپایی میز مهربانی به یاد شهید عابدینی و چهارشنبه های مطالعه کتاب را انجام دادیم.

زهرا رسایی در ادامه گفت :در یک سال فعالیت جهاد دانشگاهی رفسنجان ،جهاد دانشگاهی با مجتمع مس سرچشمه رفسنجان،شهرداری رفسنجان و بهزیستی شهرستان تفاهم نامه های همکاری علمی، فرهنگی و آموزشی امضاء کرده است .

وی تاکید کرد:امیدوارم در سال آینده سمینار خانواده سالم با همکاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان توسط تیم با انگیزه جهاد دانشگاهی شهرستان برگزار شود .

سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در پایان اذعان کرد:جهاد دانشگاهی شهرستان رفسنجان با نگاهی متفاوت و رویکردی جدید بخش های مثبت و منفی(آسیب های اجتماعی) شهر را به مردم نشان میدهد که افراد جامعه را به تفکر بیشتر وا دارد و امیدوارم این مجموعه روز به روز  تنومندتر شود که افراد بیشتری از آن بهره ببرند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =