منو

۲ هزار کلاس درس برای اسکان مهمانان نوروزی در استان کرمان مهیا شد

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان گفت: ۱۷ پایگاه اسکان مسافران نوروزی در قالب ۲۴۰ مدرسه و 2 هزار و ۱۱۴ کلاس درس در این استان آماده شده است.

۲۴ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، رضا رضایی روز سه شنبه در نشست اعضای ستاد اسکان آموزش و پرورش استان اظهار کرد: ۸۵۰ نفر از همکاران فرهنگی نیز به صورت مستقیم در ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان استان حضور دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد: از کلاس های آماده شده برای اسکان مسافران ۵۷ کلاس ویژه، ۸۳۷ کلاس درجه «الف» و مابقی نیز کلاس درجه «ب» و «ج» هستند.

رضایی از ارائه خدمات خانه های معلم، اردو گاه های دانش آموزی و کلینیک های پزشکی فرهنگیان استان نیز به مهمانان نوروزی در ایام نوروز خبر داد.

وی افزود: تعدادی از مدارسی که تجهیز شده‌اند به‌منظور میزبانی از زائران شهید سلیمانی و راهیان مکتب وی در اختیار سپاه ثارالله استان کرمان قرار می‌گیرند؛ معرفی زائر از سوی سپاه صورت می‌گیرد، دریافت هزینه‌ها هم با تعرفه‌ فرهنگیان برای زائران محاسبه می‌شود و زائران ۲۴ ساعت می‌توانند در محل اسکان اقامت داشته باشند


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.