منو

۲ هزار کلاس درس برای اسکان مهمانان نوروزی در استان کرمان مهیا شد

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان گفت: ۱۷ پایگاه اسکان مسافران نوروزی در قالب ۲۴۰ مدرسه و 2 هزار و ۱۱۴ کلاس درس در این استان آماده شده است.

۲۴ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، رضا رضایی روز سه شنبه در نشست اعضای ستاد اسکان آموزش و پرورش استان اظهار کرد: ۸۵۰ نفر از همکاران فرهنگی نیز به صورت مستقیم در ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان استان حضور دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد: از کلاس های آماده شده برای اسکان مسافران ۵۷ کلاس ویژه، ۸۳۷ کلاس درجه «الف» و مابقی نیز کلاس درجه «ب» و «ج» هستند.

رضایی از ارائه خدمات خانه های معلم، اردو گاه های دانش آموزی و کلینیک های پزشکی فرهنگیان استان نیز به مهمانان نوروزی در ایام نوروز خبر داد.

وی افزود: تعدادی از مدارسی که تجهیز شده‌اند به‌منظور میزبانی از زائران شهید سلیمانی و راهیان مکتب وی در اختیار سپاه ثارالله استان کرمان قرار می‌گیرند؛ معرفی زائر از سوی سپاه صورت می‌گیرد، دریافت هزینه‌ها هم با تعرفه‌ فرهنگیان برای زائران محاسبه می‌شود و زائران ۲۴ ساعت می‌توانند در محل اسکان اقامت داشته باشند


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 12 =

مطالب مرتبط
داریوش ارجمند: چتر هنر گسترده‌ترین دستاورد انسان است

پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: انسان در طول تاریخ پنج دستاورد علم، فلسفه، هنر، عرفان و مذهب را کسب کرد تا با این پنج پدیده، جهان خودش را معنی ببخشد اما چتر هنر گسترده‌تر از همه این دستاوردها است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
کارفرما در رفسنجان به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه بیش از ۲ میلیارد ریال جریمه شد

 یک واحد فرآوری پسته در رفسنجان مورد بازرسی قرار گرفت و ۲۶ تبعه بیگانه غیرمجاز در آن دستگیر و صاحب این ترمینال ضبط پسته(واحد فرآوری پسته) هم به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
محدودیت شغلی برای اتباع بیگانه در رفسنجان اعلام شد

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان درباره محدودیت شغلی مهاجرین افغانستانی توضیحاتی ارایه کرد و گفت: اتباع بیگانه مجاز در رفسنجان که دارای کارت شناسایی و کارت اشتغال هستند فقط می توانند در سه رسته شغلی کوره پزخانه ها، کارهای ساختمانی و کارگاه های کشاورزی مشغول باشند و فعالیت آن ها در صنوف ممنوع است.

۰۸ آذر ۱۴۰۲
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.