منو

استقبال از بهار با اجرای طرح نوروزی در پایانه مسافربری شهرداری رفسنجان

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان از آمادگی کامل پایانه مسافربری برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

۰۱ فروردین ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، مهندس محمدرضا سلمانی گفت: همزمان با آغاز سفرهای نوروزی، پایانه‌ مسافربری با بسیج تمامی نیروها و با همه توان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مسافران و مراجعان است.

وی با اشاره به آغاز فعالیت اردوهای راهیان نور از ۲۳ اسفندماه، اظهار کرد: همزمان با آغاز سال نو، پایانه مسافربری با ایجاد فضایی شاداب و با نشاط به استقبال مسافران و گردشگران نوروزی می‌رود.

وی از اجرای طرح نوروزی خبر داد و گفت: طرح نوروزی پایانه مسافربری شهرداری رفسنجان از ۲۵ اسفند آغاز شده و تا ۱۵ فروردین‌ماه ادامه دارد که در این طرح امکانات رفاهی برای رانندگان و مسافران نوروزی پیش بینی شده است.

سلمانی هویت بخشی به سیمای پایانه با آذین‌بندی و چراغانی، زیباسازی نمای پایانه، آسفالت محوطه انبارها، آماده کردن اتاق رانندگان، اتاق مادر و کودک و فضای انتظار محوطه را از اهم فعالیت‌های پایانه‌ مسافری رفسنجان در ایام طرح نوروزی برشمرد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان خاطرنشان کرد: پس از دو سال از شیوع کرونا که مسافرت‌ها با محدودیت مواجه بود امسال و با توجه به واکسیناسیون انجام شده، پیش بینی می شود تعداد مسافران نوروزی افزایش یابد و لذا پایانه مسافری بصورت ۲۴ ساعته در خدمت‌رسانی فعال خواهد بود.

محمدرضا سلمانی با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با کرونا در پایانه رفسنجان درایام پایانی سال و نوروز، تصریح کرد: در ایام طرح نوروزی و با توجه به پیش‌بینی‌ها برای حضور تعداد زیادی مسافر، اغذیه فروشی‌ها و سرویس های بهداشتی پایانه بصورت مستمر توسط کارشناسان بهداشت پایش می شوند؛ ضمن آنکه اقدامات گندزدایی سطوح و دستگاه‌ها و سیستم‌های الکترونیکی پایانه مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان همچنین با اشاره به سرویس دهی این سازمان در ایام نوروز به مرکز استان و شهرهای همجوار، تأکید کرد: امسال هیچگونه افزایش نرخی در اتوبوس های جاده‌ای و سواری‌های کرایه بین‌شهری نداریم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.