منو

امام جمعه کرمان: جهاد تبیین با شتاب بیشتری در استان کرمان پیگیری شود

امام جمعه کرمان خواستار شتاب بخشی به جهاد تبیین در استان کرمان شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، حجت الاسلام حسن علیدادی دوشنبه شب در گردهمایی روحانیون غرب کرمان، یکی از مهمترین وظایف روحانیون را جهاد تبیین و بالا بردن سطح آگاهی‌های جامعه در زمینه‌های مختلف دانست.

وی تصریح کرد: در حال حاضر دشمن در جبهه‌های مختلف در تلاش برای ضربه زدن به کشور است و یکی از جنبه‌هایی که دشمن با تمام توان در حال سرمایه گذاری است تأثیر گذاری بر روی ذهن‌های مردم جامعه است و با القا اطلاعات اشتباه، ذهن‌ها را منحرف می‌کند.

وی گفت: باید از راههای مختلف این حرکت دشمن را خنثی کنیم که مهمترین راهکار جهان تبیین است و ماه رمضان نیز فرصت مناسبی برای این مهم است.

امام جمعه کرمان ادامه داد: در عصر حاضر دشمن سعی می‌کند استعمار را با تغییر دیدگاه‌ها انجام دهند و مهمترین هدف آنها نیز خانواده‌ها و جوانان است.

وی بر فعالیت تأثیر گذار مبلغان در مناطق مختلف استان اشاره کرد و بیان کرد: باید از این ظرفیت مهم برای توسعه جهاد تبیین استفاده شود


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.