منو

پروژه کلان اقتصادی برای ایجاد درآمد پایدار در شهرداری رفسنجان کلید خورد

مهندس کهنوجی شهردار رفسنجان گفت: پروژه اقتصاد محور شهرداری با اعتبار ۲۵۰ میلیارد تومان با مشارکت صندوق بازنشستگی شرکت مس و با همکاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در حال راه اندازی و خرید تجهیزات و ماشین آلات است.

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، مهندس مجید کهنوجی در جمع پرسنل شهرداری با تقدیر و تشکر از همراهی شورای شهر، اظهار کرد: با همکاری پرسنل زحمت‌کش و خدوم، عملکرد شهرداری در همه حوزه ها جهش داشته که این امر مرهون زحمات و همکاری پرسنل بوده که رضایت مردمی را نیز به دنبال داشته است.

وی همدلی و همکاری را موجب ارائه خدمات مطلوب به مردم دانست و گفت: وظیفه شهرداری و مدیریت شهری ایجاد رضایتمندی در میان آحاد مردم شهر است که باید از طریق پاسخگویی بیشتر مدیران و گسترش ارتباطات مردمی تقویت شود.

مهندس کهنوجی خاطرنشان کرد: طبق گزارش‌های مالی، در شش ماهه اخیر با کاهش آمار تفکیک اراضی، درآمد جذب شده به اندازه مدت مشابه سال قبل بوده و میزان تحقق بودجه در شهرداری های منطقه یک و دو به ترتیب ۹۰ و ۸۵ درصد بوده است.

شهردار رفسنجان در بخش دیگری از سخنان خود از ارتقاء امکانات رفاهی برای پرسنل شهرداری و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری خبر داد و گفت: این مهم با موافقت شورای اسلامی شهر در حال اجراست؛ نگاه شهرداری در دوره جدید تدوین برنامه های بلندمدت است تا در دوره های آتی نیز ادامه داشته باشد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.