منو

آبرسانی به ۶۶۹ روستای استان کرمان با خط اعتباری ویژه تأمین آب توسط بسیج و قرارگاه خاتم

آبرسانی به 669 روستای استان کرمان با بیش از 200 هزار نفر سکنه با خط اعتباری ویژه تأمین آب توسط بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء به عنوان معین و با هماهنگی آب و فاضلاب اجرایی می‌شود.

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، قرارگاه استانی آبرسانی به روستاهای استان امروز با حضور  زینی‌وند استاندار کرمان، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان، موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری، مدیران عامل آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب استان و جمعی دیگر از مسئولان در محل دفتر استاندار کرمان برگزار شد.

در این نشست ضمن ارائه گزارش آب و فاضلاب، سپاه و قرارگاه خاتم‌الانبیاء، رصد و پایش پروژه‌های آبرسانی به 669 روستای استان کرمان انجام گرفت و مشکلات و موانع پیش‌روی احصاء و برای تسهیل در این امر تصمیم‌گیری شد.

با مصوبه این نشست و ابلاغ به تمام فرمانداران، بخشداران و دهیاران، تمام توان این مجموعه‌ها جهت هماهنگی با کارگروه‌های مربوطه به کار گرفته می‌شود و جلسات متناظر قرارگاه آبرسانی در شهرستان‌ها نیز تشکیل و بر اجرای پروژه‌ها تسریع خواهد شد.

همچنین با تاکید استاندار کرمان، کارخانه‌های تولید لوله پلی‌اتیلن استان ملزم به تامین نیاز پروژه‌های آبرسانی روستاهای استان شدند.

آبرسانی به 669 روستای استان کرمان با بیش از 200 هزار نفر سکنه با خط اعتباری ویژه تامین آب برای روستاهای سراسر کشور توسط بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء به عنوان معین و با هماهنگی آب و فاضلاب اجرایی می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.