۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8701


آبرسانی به ۶۶۹ روستای استان کرمان با خط اعتباری ویژه تأمین آب توسط بسیج و قرارگاه خاتم

آبرسانی به 669 روستای استان کرمان با بیش از 200 هزار نفر سکنه با خط اعتباری ویژه تأمین آب توسط بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء به عنوان معین و با هماهنگی آب و فاضلاب اجرایی می‌شود.

به گزارش ایستار، قرارگاه استانی آبرسانی به روستاهای استان امروز با حضور  زینی‌وند استاندار کرمان، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان، موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری، مدیران عامل آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب استان و جمعی دیگر از مسئولان در محل دفتر استاندار کرمان برگزار شد.

در این نشست ضمن ارائه گزارش آب و فاضلاب، سپاه و قرارگاه خاتم‌الانبیاء، رصد و پایش پروژه‌های آبرسانی به 669 روستای استان کرمان انجام گرفت و مشکلات و موانع پیش‌روی احصاء و برای تسهیل در این امر تصمیم‌گیری شد.

با مصوبه این نشست و ابلاغ به تمام فرمانداران، بخشداران و دهیاران، تمام توان این مجموعه‌ها جهت هماهنگی با کارگروه‌های مربوطه به کار گرفته می‌شود و جلسات متناظر قرارگاه آبرسانی در شهرستان‌ها نیز تشکیل و بر اجرای پروژه‌ها تسریع خواهد شد.

همچنین با تاکید استاندار کرمان، کارخانه‌های تولید لوله پلی‌اتیلن استان ملزم به تامین نیاز پروژه‌های آبرسانی روستاهای استان شدند.

آبرسانی به 669 روستای استان کرمان با بیش از 200 هزار نفر سکنه با خط اعتباری ویژه تامین آب برای روستاهای سراسر کشور توسط بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء به عنوان معین و با هماهنگی آب و فاضلاب اجرایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + هفت =