منو

۱۴۷۸ پایگاه زکات فطریه مردم استان کرمان را جمع‌آوری می‌کنند

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به راه‌اندازی هزار و ۴۷۸ پایگاه جمع‌آوری زکات فطریه در سراسر استان گفت: مردم استان کرمان می‌توانند به‌صورت مجازی و حضوری زکات فطریه خود را پرداخت کنند.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، یحیی صادقی صبح امروز در جمع خبرنگاران با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران و با اشاره به اینکه در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر قرار داریم اظهار داشت: مردم مؤمن استان کرمان می‌توانند به‌صورت مجازی و حضوری زکات فطریه خود را پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه دبیرخانه شورای زکات بر عهده کمیته امداد است افزود: صندوق‌های جمع‌آوری فطریه باید مجوز شورای زکات را داشته باشند و مردم مؤمن و نیکوکار استان می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های دارای مجوز شورای زکات استان، فطریه خود را پرداخت کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از راه‌اندازی هزار و 478 پایگاه جمع‌آوری زکات فطریه در سراسر استان کرمان خبر داد و گفت: این پایگاه‌ها در محل‌های برگزاری نماز عید فطر و میادین اصلی شهرها و روستاها راه‌اندازی می‌شوند.

وی به روش‌های الکترونیکی پرداخت زکات فطریه در استان کرمان اشاره کرد و افزود: مردم مؤمن و نیکوکار استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #034*8877* از طریق گوشی تلفن همراه خود زکات فطره خود را در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت کنند.

صادقی ادامه داد: شماره کارت 6037997950437575 به نام شورای زکات استان کرمان نیز برای جمع‌آوری زکات فطریه و کفارات مردم مؤمن استان در نظر گرفته‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با توصیه به شهروندان که در این ایام نسبت به سوءاستفاده برخی از افراد هوشیار باشند گفت: پلیس با افراد و یا مراکزی که بدون مجوز از سوی شورای زکات به‌منظور دریافت فطریه به درب منازل شهروندان مراجعه و یا در فضای مجازی شماره کارت اعلام می‌کنند، برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه زکات فطریه جمع‌آوری‌شده در کوتاه‌ترین زمان به‌حساب نیازمندان واقعی واریز خواهد شد، خاطرنشان کرد: میزان و مبلغ زکات فطریه برای هر نفر بر اساس قوت غالب و طبق نظر مراجع محترم تقلید است.

دبیر شورای زکات استان کرمان عنوان کرد: سال گذشته حدود هشت میلیارد تومان زکات فطره در استان کرمان جمع‌آوری و بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 16 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.