۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8729


ربیعی: می‌خواهیم در ۶ بازی باقی‌مانده فلسفه‌مان را پیاده کنیم

سرمربی مس رفسنجان گفت: بازی مقابل فجرسپاسی مهم است و برای شخص خودم و باشگاه‌ مهم است که در شش بازی باقی مانده از فصل، فلسفه خودمان را فارغ از نتیجه ادامه دهیم و کیفیت خوبی داشته باشیم.

به گزارش ایستار ، محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی مس رفسنجان و فجر سپاسی اظهار کرد: می‌دانم هوادارانمان بلیت بازی مقابل فجر سپاسی را خریده‌اند و بعد از دو سال و خرده‌ای به ورزشگاه می‌آیند.  بازی مهمی در پیش رو داریم. برای شخص خودم و باشگاه‌مان مهم است که در شش بازی باقی مانده از فصل، فلسفه خودمان را فارغ از نتیجه ادامه دهیم و کیفیت خوبی داشته باشیم.

او افزود: خیلی خوشحالم که هدایت تیم فجر را یکی از همکاران بسیار خوبم در سال گذشته، یعنی آقای سرآسیایی در اختیار دارد. از صمیم قلبم برای او و تیمش در ادامه راه، آرزوی توفیق و بهروزی دارم.

سرمربی مس رفسنجان درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: ما از هفت یا هشت بازی از لیگ ۱ که باقی‌مانده بود، متاسفانه به خاطر شرایط کرونا حضور مردم در ورزشگاه را نداشتیم. یکی از حسرت‌های من حضور هوادار مس رفسنجان در زمان صعود این تیم به لیگ برتر و جشن قهرمانی این تیم بود. کل سال گذشته و ۲۴ هفته از امسال را هم بدون تماشاگر بازی کردیم. پارسال جزو هشت تیم اول قرار گرفتیم و امسال هم در نیمه بالایی جدول قرار گرفته‌ایم به همین دلیل دوست داریم تماشاگران‌مان به ورزشگاه بیایند.

ربیعی درباره حمایت مسئولان رفسنجان از تیم بیان کرد: از آن‌ها تشکر می‌کنم. حضور این افراد انرژی و انگیزه برای کل اعضای تیم است کما این که تیم برای این بزرگواران و مردم رفسنجان است. مردم رفسنجان به من لطف دارند خصوصا در ۲۰ – ۲۵ روز گذشته لطف زیادی به من داشتند و به عنوان شهروند افتخاری رفسنجان می‌گویم که واقعا آن‌ها را دوست دارم.

او در پایان درباره غایبان مس مقابل فجر گفت: ما در بازی مقابل فجر، شاهین توکلی را به دلیل چهار کارته بودن در اختیار نداریم. همچنین مهدی ترکمان و یونس اکبرپور را هم به دلیل مصدومیت در جمع‌مان نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + نه =