منو

ربیعی: می‌خواهیم در ۶ بازی باقی‌مانده فلسفه‌مان را پیاده کنیم

سرمربی مس رفسنجان گفت: بازی مقابل فجرسپاسی مهم است و برای شخص خودم و باشگاه‌ مهم است که در شش بازی باقی مانده از فصل، فلسفه خودمان را فارغ از نتیجه ادامه دهیم و کیفیت خوبی داشته باشیم.

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی مس رفسنجان و فجر سپاسی اظهار کرد: می‌دانم هوادارانمان بلیت بازی مقابل فجر سپاسی را خریده‌اند و بعد از دو سال و خرده‌ای به ورزشگاه می‌آیند.  بازی مهمی در پیش رو داریم. برای شخص خودم و باشگاه‌مان مهم است که در شش بازی باقی مانده از فصل، فلسفه خودمان را فارغ از نتیجه ادامه دهیم و کیفیت خوبی داشته باشیم.

او افزود: خیلی خوشحالم که هدایت تیم فجر را یکی از همکاران بسیار خوبم در سال گذشته، یعنی آقای سرآسیایی در اختیار دارد. از صمیم قلبم برای او و تیمش در ادامه راه، آرزوی توفیق و بهروزی دارم.

سرمربی مس رفسنجان درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: ما از هفت یا هشت بازی از لیگ ۱ که باقی‌مانده بود، متاسفانه به خاطر شرایط کرونا حضور مردم در ورزشگاه را نداشتیم. یکی از حسرت‌های من حضور هوادار مس رفسنجان در زمان صعود این تیم به لیگ برتر و جشن قهرمانی این تیم بود. کل سال گذشته و ۲۴ هفته از امسال را هم بدون تماشاگر بازی کردیم. پارسال جزو هشت تیم اول قرار گرفتیم و امسال هم در نیمه بالایی جدول قرار گرفته‌ایم به همین دلیل دوست داریم تماشاگران‌مان به ورزشگاه بیایند.

ربیعی درباره حمایت مسئولان رفسنجان از تیم بیان کرد: از آن‌ها تشکر می‌کنم. حضور این افراد انرژی و انگیزه برای کل اعضای تیم است کما این که تیم برای این بزرگواران و مردم رفسنجان است. مردم رفسنجان به من لطف دارند خصوصا در ۲۰ – ۲۵ روز گذشته لطف زیادی به من داشتند و به عنوان شهروند افتخاری رفسنجان می‌گویم که واقعا آن‌ها را دوست دارم.

او در پایان درباره غایبان مس مقابل فجر گفت: ما در بازی مقابل فجر، شاهین توکلی را به دلیل چهار کارته بودن در اختیار نداریم. همچنین مهدی ترکمان و یونس اکبرپور را هم به دلیل مصدومیت در جمع‌مان نداریم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 12 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.