منو

افتتاح خیریه بیمارستانهای شهرستان رفسنجان

مسئول دفتر خیرین و مشارکت های مردمی گفت: دفتر موسسه خیریه بیمارستان های شهرستان رفسنجان در راستای ساماندهی خدمات درمانی به بیماران نیازمند شهرستان و اتباع بی هویت در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع)راه اندازی شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار عصر دوشنبه حمید نجم الدینی مسئول دفتر خیرین و مشارکت های مردمی در آیین افتتاح موسسه خیریه بیمارستانهای شهرستان های رفسنجان در سالن ذکریا اذعان کرد: دفتر موسسه خیریه بیمارستان های شهرستان در راستای ساماندهی خدمات عام المنفعه و امور نیکوکاری و بهره برداری از منابع حاصل از امور خیریه جهت تامین نیاز های دارویی ،درمانی ،حمایتی و تجهیزات مورد نیاز بیماران و ساخت و بازسازی بیمارستان ها ،درمانگاه های تخصصی و توسعه کمی و کیفی خدمات سلامت در بیمارستان های شهرستان رفسنجان در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) راه‌اندازی شد .

حمید نجم الدینی با اشاره به اینکه سلامت یکی از الویت های مهم هر جامعه میباشد ، عنوان کرد: پیش از تاکید وزارت بهداشت برای تشکیل موسسه خیریه بیمارستانها در سراسر کشور یکی از دغدغه های سمن ها ،خیریه ها و سازمانهای مردم در رفسنجان این بود که یک خیریه تخصصی برای درمان بیمارهای نیازمند شهرستان و اتباع بی هویت تشکیل شود .

وی افزود:پس از ارسال بخش نامه وزارت بهداشت در یک سفر به تهران هماهنگی های لازم با مدیر عامل خیریه مهرانه زنجان که یک خیریه تخصصی در حوزه درمان است انجام شد که خیریه مهرانه دوم ایران در رفسنجان راه اندازی شود .

مسئول دفتر خیرین و مشارکت های مردمی بیان کرد:این خیریه با حضور نمایندگانی از خیریه های شهرستان از امروز به صورت رسمی فعالیت خودش را آغاز خواهد کرد.

در آخر گفت: خیرین شهرستان میتوانند کمک های خود را به شماره کارت5041727010500153و شماره شباIR080700001000129078349001 به نام دفتر خیریه بیمارستانهای رفسنجان واریز نمایند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 19 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.