منو

استاندار کرمان: ناامید کردن مردم توطئه دشمن است

استاندار کرمان با اشاره به اینکه ناامید کردن مردم توطئه دشمن است گفت: باید دستاوردهای دولت و نظام را به مردم گفت و امید ایجاد کرد.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار صبح امروز در شورای اطلاع‌رسانی استان کرمان با اشاره به اهمیت شفاف‌سازی و آگاه‌سازی جامعه اظهار داشت: بعضی‌ها به جای مردم صحبت می‌کنند در حالی که موضوع مطرح شده در تخصص آنها نیست.

وی با بیان اینکه در شرایط امروز جامعه ناامید کردن مردم توطئه دشمن است گفت: مشکلات اقتصادی دلایل مختلفی دارد که بخش زیادی از این مشکلات، جهانی است و مردم باید واقعیت‌ها را بدانند چرا که اگر مردم واقعیت این مشکلات را بدانند، حتماً پای کار هستند و خودشان کمک خواهند کرد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه تولید محتوا در فضای مجازی بسیار اهمیت دارد و نباید میدان فضای مجازی را به دشمن سپرد تا جولانگاه دشمن شود افزود: رسانه نباید در برابر هجمه دشمن منفعل باشند و ظرفیت رسانه باید پای کار مردم بیاید.

وی با بیان اینکه اغناسازی جامعه باید انجام شود و در این حوزه تدبیر رسانه‌ای لازم است ادامه داد: دشمن با انتشار اخبارکذب سعی بر ناکارآمد جلوه دادن نظام و دولت دارد و نیاز است با تولید محتوای متناسب با اقشار مختلف در جامعه شفاف سازی کرد.

فداکار با اشاره به اینکه امروز ما در یک جنگ تمام عیار رسانه‌ای قرار گرفتیم بیان کرد: دشمن در این جنگ از ابزار رسانه برای پیشبرد اهداف شوم خود استفاده می‌کند.

وی با بیان اینکه امیدآفرینی در جامعه یک نوع جهاد است و باید دستاوردهای دولت و نظام را به مردم گفت و امید ایجاد کرد افزود: دشمن از ناآگاهی مردم سوءاستفاده کرده و در فضای مجازی موج سواری می‌کند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.