۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8859


استاندار کرمان: استان کرمان قربانی ترانزیت مواد مخدر به مرکز کشور است

محمد مهدی فداکار گفت: کرمان قربانی ترانزیت مواد مخدر به مرکز کشور است و قاچاق مواد مخدر هزینه‌های اجتماعی زیادی به استان کرمان تحمیل کرده است.

به گزارش ایستار ، محمدمهدی فداکار عصر امروز در دیدار سردار ناصر اصلانی معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور با وی با بیان اینکه متاسفانه جدیتی در مبارزه با مواد مخدر در استان‌های مرزی وجود ندارد اظهار داشت: به نظر می‌رسد استان کرمان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در کشور قرار دارد و مقدار کشفیات مواد مخدر در استان کرمان بیانگر آن است.

وی با بیان اینکه مردم استان کرمان از جهات مختلف در ارتباط با مواد مخدر آسیب دیده‌اند گفت: عمده زندانی‌های موجود در استان کرمان از محکومیت‌های مواد مخدر است که ماندگاری زیادی هم دارند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان قربانی ترانزیت مواد مخدر به مرکز کشور است افزود: ترانزیست و قاچاق مواد مخدر هزینه‌های اجتماعی زیادی به استان کرمان تحمیل کرده است اما متاسفانه دیده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه شهدای زیادی از استان کرمان برای مقابله با سوداگری قاچاق مواد مخدر تقدیم شده تا جوانان این کشور درگیر اعتیاد و آسیب‌های آن نشوند گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کشور باید به کمک استان کرمان بیاید.

فداکار با اشاره به اینکه مردم کرمان از بدنامی استان در زمینه مواد مخدر ناراحت و نگران هستند در حالی که این آسیب بر ما تحمیل شده است افزود: آسیب‌های اجتماعی حوزه مواد مخدر استان کرمان را گرفتار کرده و این شایسته نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =