منو

دکتر پورابراهیمی: 4000 نفر از خدمات تخصصی پزشکی برگزاری اردوی جهادی پزشکی درمانی در مناطق محروم شهر کرمان بهره مند شدند

دکتر محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده 4000 نفر از خدمات تخصصی پزشکی برگزاری اردوی جهادی پزشکی درمانی مزین به نام سردار سلیمانی در مناطق محروم شهر کرمان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیار ریال بهره مند شدند.

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، پورابراهیمی در تشریح برگزاری اردوی جهادی پزشکی درمانی در مناطق محروم کرمان اظهار کرد:  با پیگیری انجام شده اردوی جهادی پزشکی درمانی مزین به نام سردار سلیمانی با همت موسسه خیریه کوی شیرین و  همکاری ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین شهرستان کرمان و گروه جهادی شهید پورجعفری در منطقه الله آباد به خدمت گزاری به مردم عزیز این منطقه محروم پرداختند.

وی افزود: به مدت ۳ روز اعضای این اردوی جهادی از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ در منطقه الله آباد کرمان، بعثت ۴۹ ؛مدرسه شهید مغفوری به مردم خدمت رسانی نمودند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: خدمات اردوی جهادی پزشکی متشکل از ۴۳ پزشک متخصص و فوق تخصص شامل کسب و کار بین المللی و صادرات کالا، اشتغال و کارآفرینی و مشاغل خانگی، متخصص قلب، فلوشیپ اکوکاردیوگرافی، متخصص اطفال، فوق تخصص قلب، متخصص اطفال، فوق تخصص مغز ، متخصص چشم، فلوشیپ ویتره و رتین، متخصص جراح مغز و اعصاب، متخصص و جراح زنان، زایمان، نازایی، متخصص ارتوپدی، جراح استخوان و مفاصل، متخصص و جراح کلیه و مجاری ادراری و متخصص داخلی، متخصص تغذیه و رژیم درمانی ، متخصص طب سنتی، متخصص رادیولوژی، متخصص روانشناسی، متخصص داروشناسی، دندانپزشکی، متخصص و مشاور حقوقی، بینایی سنجی، مامایی، متخصص رادیولوژی ، رادیولوژی، نوار قلب، تزریقات آقایان، تزریقات بانوان، سونوگرافی، تریاژ، داروخانه بود. خدمات این گروه جهادی به مدت۳ روز  ادامه پیدا کرد.

وی افزود: علاوه بر ویزیت چند هزارنفر از مردم این منطقه؛ در حاشیه برنامه های این گروه جهادی کارهای فرهنگی و جشن های امید آفرینی نیز برگزار، اعزام گروه های چند نفره هوش مصنوعی به صنایع و معادن برای افزایش بهره وری و ایمنی کارگران و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان غیر عمد کرمان نیز واریز شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ادامه داد: در مجموع 4000 نفر از خدمات تخصصی پزشکی بهره مند گردیدند و داروهای رایگان به همه بیماران مراجعه کننده تقدیم گردید.
دکتر پورابراهیمی با اشاره به اینکه در این مدت حدود 400  عدد عکس رادیوگرافی، 600 نفر عینک رایگان و 300 نفر سونوگرافی و اکو کاردیو گرافی انجام شد.

وی افزود: 600 میلیون تومن داروی مورد نیاز تخصص های مختلف با ارزش ریالی بالغ بر 30 میلیارد ریال برای مردم این منطقه تهیه گردید.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.