منو

بیش از دو هزار نفر در آزمون سراسری ارشد در رفسنجان به رقابت میپردازند

همزمان با سراسر کشور کنکور کارشناسی ارشد سال 1401 در دانشگاه ولی عصر(عج) در تاریخ های چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه 29،28 و 30 اردیبهشت ماه برگزار شد .

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

عبدالرضا کاظمی نماینده تام الختیار دانشگاه ولی عصر(عج) در آزمون های سراسری،بیان کرد: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ بیش از ۶۴۷ هزار داوطلب در ۱۳۷ کد رشته امتحانی ثبت نام کرده‌اند.

وی افزود: در مجموع ۶۴۷ هزار و ۲۰۹ داوطلب (با احتساب علاقه‌مندی به شرکت در مجموعه امتحانی دوم) متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته امسال بوده اند که از این تعداد ۳۳۹ هزار و ۹۰۶ نفر داوطلب زن و ۳۰۷ هزار و ۳۰۳ داوطلب مرد هستند.

در آخر گفت : از این تعداد ثبت نام کننده در سراسر کشور، ۲۲۰۰شرکت کننده در طی سه روز این آزمون در دانشگاه ولی عصر(عج) به رقابت میپردازند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.