منو

کشف 64 دستگاه ماینر در رفسنجان

فرمانده انتظامي رفسنجان از کشف 64 دستگاه ماینرغیرمجاز به ارزش 19 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

۰۲ خرداد ۱۴۰۱

 

به گزارش ایستار، سرهنگ “اکبر نجفی”بیان داشت: ماموران پلیس اگاهی در پی اقدام های اطلاعاتی از نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در انباری مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی قضائی محل مورد نظر را که یک کارگاه بتن سازی بود، شناسایی و در بازرسی از آنجا 64 دستگاه ماینر غیرمجازکشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با اشاره به اینکه ارزش ریالی این دستگاه ها توسط کارشناسان 19 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این عملیات یک متهم دستگیر و به همراه پرونده،به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.