۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9054


فرمانده سپاه ثارالله کرمان: محرومیت های موجود زیبنده استان کرمان نیست

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: محرومیت های موجود زیبنده استان کرمان نیست و دستگاه قضایی می تواند در حوزه محرومیت زدایی به خوبی ایفای نقش کند.

به گزارش ایستار، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز گفت: در ساختار مکتب سردار سلیمانی نقش دستگاه قضائی در حوزه‌های راهبردی، اجرا، شبکه سازی و جریان سازی مشخص است و در گذشته نیز در این زمینه همکاری‌ها و اقدامات مؤثری انجام شده است.

سردار حسین معروفی بیان کرد: در حوزه مکتب سردار سلیمانی سه موضوع ترویج اندیشه بلند این شهید گرانقدر، توجه به جایگاه سردار سلیمانی به عنوان یک فرصت برای انقلاب اسلامی و مردمی کردن مکتب سردار سلیمانی مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه ترویج اندیشه سردار سلیمانی به تولید قدرت برای کشور می‌انجامد، اظهارداشت: تاکنون زائران بیش از ۸۰ کشور به استان کرمان سفر کرده و بر سر مزار سردار سلیمانی حضور یافته‌اند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان یادآور شد: در دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی بیش از هزار زائر غیرایرانی در گلزار شهدای کرمان حضور یافته‌اند.

سردار معروفی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود که مطالبه گری حقوقی درباره ترور سردار سپهبد شهید سلیمانی از کرمان آغاز شود، تاکید کرد: آمادگی داریم که حرکت بین المللی در این زمینه را از استان کرمان آغاز و پیگیری کنیم.

وی بر همکاری به منظور رفع محرومیت‌های موجود نیز تاکید کرد و ادامه داد: محرومیت‌های موجود زیبنده استان کرمان نیست و دستگاه قضائی می‌تواند در حوزه محرومیت زدایی به خوبی ایفای نقش کند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، اقامه عدل و قسط را از مأموریت‌های اصلی قوه قضائیه برشمرد و ادامه داد: استان کرمان در حوزه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی جز استان‌های برتر کشور است و در این زمینه از ظرفیت‌های اقشار مختلف بسیج به ویژه بسیج حقوقدانان به خوبی استفاده شده است.

سردار معروفی گفت: بزرگترین حرکت مومنانه در راستای آزادی زندانیان غیرعمد و مالی با نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی انجام شده است.

وی از آمادگی سپاه ثارالله به منظور همکاری و تعامل قانونمند با دستگاه قضائی خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 20 =