منو

کرمان به کارگاه بزرگ سرمایه‌گذاری تبدیل شده است/انتقال ۲۵ میلیون مترمکعب آب تا پایان امسال

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:۱۰ سال درگیر جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمنان هستیم که در هیچ جای دنیا وجود نداشته است اما با این وجود اولویت اصلی ما سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات معیشتی مردم است و کرمان به کارگاه بزرگ سرمایه‌گذاری تبدیل شده است.

۱۰ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در جشن نسیم مهر که به مناسبت روز ملی حمایت از خانواده زندانیان نیازمند در دادگستری کرمان برگزار شد، اظهار داشت: ریشه و منشأ جرایم باید شناسایی شود و ریشه آنها را بخشکانیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ادامه داد: مسائل اقتصادی ریشه بسیاری از جرایم در استان کرمان است و اگر بتوانیم یک زندگی معمولی برایشان فراهم کنیم و معیشت‌شان تامین باشد این مشکلات ایجاد نمی‌شود.

وی ابراز داشت: ۱۰ سال درگیر جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمنان هستیم که در هیچ جای دنیا وجود نداشته است اما با این وجود اولویت اصلی ما سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات معیشتی مردم است و کرمان به کارگاه بزرگ سرمایه‌گذاری تبدیل شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تا پایان امسال ۲۵ میلیون مترمکعب آب از خلیج فارس به کرمان منتقل می‌شود که بخش زیادی از آب شرب کرمان را تامین می‌کند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.