منو

کمک مومنانه؛ اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند رفسنجان

به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران صدیقه الکبری(س) رفسنجان چند اقلام جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ،فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران صدیقه الکبری (س) بیان کرد: این جهیزیه‌ها شامل چند تخته قالی و اجاق گاز به ارزش تقریبی 240 میلیون ریال بوده که توسط پایگاه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب (س) از حوزه مقاومت صدیقه الکبری (س) تهیه و اهدا شد.

وی افزود: تأمین اقلام ضروری جهیزیه نوعروسان نیازمند، برای شروع یک زندگی ساده از طرف بسیجیان اقدام زیبا و خدا پسندانه‌ای است که جمعی از بسیجیان این حوزه به آن جامه عمل پوشانده و وسایل مورد نیاز را با کمک خیرین به این نوعروسان اهدا کرده‌اند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران صدیقه الکبری (س) بیان کرد: امیدواریم با کمک مسئولان و خیرین مراحل دیگری از اهدای جهیزیه را عملی نماییم.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.