منو

شهرداری رفسنجان به جمع شهرداری های الکترونیک پیوست

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری رفسنجان از راه اندازی به روزترین نرم افزار شهرسازی کشور در شهرداری رفسنجان از تیرماه سال جاری خبر داد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، علیرضا پورغلامحسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: از آنجایی که محیط کنونی پیرامون سازمان ها پویاتر از گذشته بوده و برای موفقیت در چنین محیطی ضروری است سازمان ها به سمت انعطاف پذیری، پویایی و تحول حرکت نمایند.

وی افزود: در این راستا شهرداری رفسنجان در دوره جدید با هدف تسهیل در کار ارباب رجوع، تحول در حوزه نرم افزارهای شهرداری را در تمام حوزه های اعم از شهرسازی، مالی، عمرانی و… دنبال کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری رفسنجان تصریح کرد: در حال حاضر بروزترین نرم افزار شهرسازی کشور در شهرداری رفسنجان خریداری شده و نصب آزمایشی آن از ۱۶ خرداد آغاز می‌شود و از ۱۴ تیرماه رسماً راه اندازی خواهد شد.
پورغلامحسینی با بیان اینکه برون سپاری و ارائه خدمات الکترونیک از اهداف این نرم افزار است، خاطرنشان کرد: از این پس شهروندان می‌توانند بخشی از درخواست‌های شهرسازی خود را بدون مراجعه به شهرداری انجام دهند.

وی عنوان کرد: تحول اداری در سازمان از آن جهت ضرورت می یابد که شرط تمام و بقای هر سازمان، هماهنگ شدن با تغییرات محیط داخلی و خارجی است. بر همین اساس موضوع پیاده سازی تحول در نظام اداری، محور تلاش‌های مدیریت جدید شهرداری رفسنجان است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.