منو

عملیات اجرایی یک طرح آبرسانی روستایی در ریگان آغاز شد

عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای سخت‌گذر کوهشاه شهرستان ریگان با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار امروز (دوشنبه) آغاز شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، فرمانده سپاه شهرستان ریگان در حاشیه آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای سخت‌گذر کوهشاه شهرستان عنوان کرد: عملیات حفر کانال به طول پنج کیلومتر در این روستا انجام شده که با اجرای این طرح ۱ ۵۰ خانوار از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

سرهنگ مصطفی دهقانیان افزود: اهالی روستای کوهشاه ریگان در گذشته از آب چشمه ها برای تامین آب آشامیدنی خود استفاده می کردند که به دلیل خشکسالی‌های پیاپی با مشکل تامین آب سالم مواجه شده اند.

وی تصریح کرد: عملیات آبرسانی به کوهشاه ریگان در پی سفر و قول فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به این روستا برنامه ریزی شد.

فرمانده سپاه ریگان تاکید کرد: کوهشاه یکی از روستاهای سخت گذر این شهرستان است که سپاه به این منطقه آبرسانی می کند.

نماینده مردم چهار شهرستان شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: یکی از مشکلاتی که در مناطق سخت گذر شهرستان ریگان وجود دارد مشکل تامین آب آشامیدنی است و روستای کوه شاه نیز جزو همین مناطق محسوب می شود.

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی افزود: با حمایت سپاه ریگان عملیات آبرسانی به روستاهای سخت گذر این شهرستان در حال اجرا است که با اجرای این طرح ها، دهها روستا در مناطق کوهستانی ریگان از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار خواهند شد.

روستای کوه شاه ریگان در فاصله ۷۶ کیلومتری مرکز این شهرستان قرار دارد که به دلیل خشکسالی و سخت گذر بودن با مشکلات زیادی به لحاظ تامین آب آشامیدنی مواجه است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.