۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9253


شهردار رفسنجان:شهرداری رفسنجان از استعداد های ورزشی کف جامعه حمایت خواهد کرد

مجید کهنوجی گفت : شهرداری رفسنجان با تاسیس باشگاه شهرداری در حوزه استعدادیابی و حمایت از ورزشکاران کف جامعه فعالیت خواهدکرد .

به گزارش ایستار ،مجید کهنوجی در آیین افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان ضمن قدردانی از شورای شهر که پشتوانه برنامه‌های ورزشی است، درباره تاسیس باشگاه ورزشی شهرداری گفت: هنوز کارهای ثبتی باشگاه انجام نشده؛ که باید حتما انجام شود ولی اگر مشکلاتی در سد راه وجود داشته باشد، ما در واحد ورزشی که جزو وظایف شهرداری است (مثل شهرستان های بم و سیرجان که دارند کار و هزینه می‌کنند) در بحث استعدادیابی و حمایت از ورزشکاران فعالیت خواهیم کرد.

وی فعالیت‌های ورزشی رفسنجان را به مثابه مثلثی توصیف کرد و گفت: در این شهر سه ضلع فعالیت‌های ورزشی را اداره می‌کنند که متولی آن اداره ورزش و جوانان است و ما طبق برنامه‌های آنان پیش می‌رویم.

شهردار در ادامه افزود: ضلع بعدی، شهرداری رفسنجان است که در حوزه استعدادیابی و حمایت از ورزش کف جامعه است و ضلع سوم که مأموریت آن با باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان است.

مجید کهنوجی اظهار امیدواری کرد: ما امیدواریم با این اضلاع مثلث بتوانیم بهترین کار را در حوزه ورزش رقم بزنیم، استعدادها را شناسایی و به باشگاه مس تحویل دهیم.

وی در مورد سومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان بیان کرد: این سومین المپیاد است که توسط شهرداری برگزار می شود قبلا با ٨ رشته برگزار شده اما در این دوره با ٢٢ رشته برگزار می‌شود و تعداد شرکت کننده دو برابر شده است.

شهردار رفسنجان افزود: نوید این را می‌دهیم که در سال آینده المپیاد را با حضور ۴٠ رشته ورزشی برگزار کنیم.

وی در مورد دهکده ورزشی گفت: شورا بودجه آن را تصویب کرده، جای آن در غرب شهر مشخص شده که اگر ساخته شود بزرگترین مجموعه و دهکده ورزشی در جنوب شرق کشور می‌شود.

کهنوجی خاطرنشان کرد: تمام زیرساخت‌ها انجام می‌شود و تک تک سالیانه بودجه را می‌گیریم و برای هر هیات انجام می‌دهیم.

شهردار رفسنجان در مورد مشارکت خیرین ورزشی بیان کرد: برخی از خیرین می‌گویند زمین را شهرداری بدهد ما سالن می‌سازیم و بعضی خیرین می‌خواهند که ما زمین را در دهکده ورزشی به آن ها تحویل ‌دهیم و همچنین زمین‌هایی که ما در شهر داریم، خیرین از ما بردارند تا شهرداری در حوزه ورزش هزینه کند.

کهنوجی تصریح کرد: ما امسال مطالعات را انجام می‌دهیم و نقشه‌ها را آماده می‌کنیم زیرساخت را جلو می‌بریم و زمین هم مهیا میکنیم؛ همچنین قایل توجه روسای هیات‌ها، زمینی در سطح شهر داریم در اختیار هیات‌ها می‌گذاریم به نقد تبدیلش کنند ‌ما نقدینگی را در همان هیات هزینه خواهیم کرد.

وی در پایان تاکید کرد: یکی از کارهایی بزرگی که در ورزش جلو می‌بریم حمایت از استعدادهای ورزشی است و در این زمینه برنامه استعدادیابی حرفه‌ای و حمایت مداوم داریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + بیست =